Реактиви. Лабораторне обладнання   Хімічний посуд. Лабораторні меблі

Arrow up
Arrow down

Дозуючий пристрій ДП-1-10 виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД застосовується для скляних піпеток об'ємом від 1 до 10 мл вирішить всі ваші проблеми, пов'язані із забором будь-яких рідин (в т.ч. агресивних, токсичних). Дозатор з успіхом замінить гумові груші і позбавить від необхідності вдихати шкідливі випари. Довжина і діаметр пристрою розроблені з урахуванням вимог ергономіки і забезпечують точність і зручність у роботі. Дозатор виготовлений з кислотостійкого, ударостійкого полімерного матеріалу. Необхідний об'єм рідини набирають у піпетки від 1 до 10 мл прокручуванням вниз коліщатка, розташованого у верхній частині дозатора. Процес дозування здійснюється у зворотному напрямку. Освоїти управління легко і правші і лівші.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 57,00 грн.

Лабораторна магнітна мішалка ММ-7П виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД призначена для перемішування і підігріву розчинів, що не взаємодіють зі склом в лабораторіях різних установ.

Принцип роботи магнітної мішалки базується на передачі руху магніта, закріпленого на осі електродвигуна, до перемішуючого стрижня за допомогою магнітного поля. Розчин перемішується обертанням стрижня, розміщеного в посудині. Стрижень покритий поліетиленовою або фторопластовою оболонкою, яка захищає його від корозії і хімічної реакції з розчином.

Робоча поверхня приладу виготовлена з нержавіючої сталі, а корпус – із сталі, покритою порошковою фарбою. В комплект магнітної мішалки входить магнітний стрижень.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 3984,00 грн.

Магнітна мішалка ММ-7 виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД призначена для перемішування розчинів, що не взаємодіють зі склом в лабораторія різного призначення.

Принцип роботи магнітної мішалки базується на передачі руху магніта, закріпленого на осі електродвигуна, до перемішуючого стрижня за допомогою магнітного поля. Розчин перемішується обертанням стрижня, розміщеного в посудині. Стрижень покритий поліетиленовою або фторопластовою оболонкою, яка захищає його від корозії і хімічної реакції з розчином.

Робоча поверхня приладу виготовлена з нержавіючої сталі, а корпус – із сталі, покритою порошковою фарбою. В комплект магнітної мішалки входить магнітний стрижень.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 2496,00 грн.

Шейкер лабораторний орбітальний ШО-10 з універсальною платформою виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД призначений для ефективного і тривалого перемішування рідин в різних ємностях і використовується в різних лабораторіях: біологічних і мікробіологічних - для вирощування мікроорганізмів і екстракції біологічних активних речовин; імунології і біохімії - для реакцій аглюцінації і преципітації; генної інженерії - для відмивки електрофоретичних гелів; молекулярної і клітинної біології - для культивування біологічних рідин.

Шейкер комплектується універсальною платформою і здійснює орбітальні коливання.

Особливості конструкції: плавне аналогове регулювання швидкості обертання, платформа виготовлена з нержавіючої сталі, кріплення ємностей здійснюється притискними валиками, які можуть бути зафіксовані на двох направляючих у будь-якому положенні.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 12960,00 грн.

Лабораторний вортекс В-7 для пробірок виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД використовується для перемішування розчинів в будь-яких пробірках об’ємом до 50 мл і може використовуватися в хімічних, біохімічних, мікробіологічних, клінічних лабораторія та промислових біотехнологічних лабораторіях.

Струшувач Вортекс В-7 (типу "Vortex") на одну пробірку активується лише легким натисканням пробірки на тифлонову насадку. Це особливо зручно, коли є необхідність часто перемішувати невеликі об'ми розчинів.

На передній панелі приладу розташовані сітковий вимикач та ручка регулятора швидкості перемішування.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 3960,00 грн.

Вологомір Чижової ПЧ ВР-10 виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД призначений для визначення вологості взірців харчової сировини, напівфабрикатів і готової продукції відповідно до ГОСТ 21094 та ГОСТ 3623. Прилад застосовується для визначення вологості у лабораторіях підприємств харчової промисловості (хлібопекарних, кондитерських). Висушує харчову сировину при заданій температурі протягом заданого часу. По результату зважування сировини до і після висушування виконується розрахунок її вологості.

Виріб складається з блоку висушування зразків і електронного блоку управління і контролю. Блок висушування складається з верхньої та нижньої нагрівальних плит, з'єднаних між собою петлею. Верхній блок за допомогою ручки можна відкрити при закладці пакета із зразками. Кожен нагрівальний блок являє собою алюмінієву плиту із закріпленим у ній електронагрівальним елементом. Нагрівальні блоки закриті кришками.

Електронний блок управління складається з вузла регулювання та контролю температури і вузла задання часу витримки. Він служить для установки і автоматичної підтримки необхідної температури, а також для візуального контролю температури блоку висушування зразків. Цифровий індикатор дозволяє контролювати поточне значення температури блоку висушування.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 9330,00 грн.

Термостіл ВР-10 виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД призначений для термостатування предметних скелець.

Прилад складається з блоку висушування взірців і блоку управління. Конструктивно нагрівний блок представляє собою металеву плиту, до котрої прикріплений електронагрівний елемент та датчик температури. Нагрівний блок закритий кришкою. Блок управління служить для встановлення і автоматичного підтримування необхідної температури, а також для візуального контролю температури блоку висушування взірців. Блок управління прикріплений на кронштейні до нагрівного блоку приладу.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 8640,00 грн.

Прилад Ш4-ВУЛ виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД призначено для визначення тиску вуглекислого газу (вуглекислоти) у пляшках по ГОСТ 10117-80, заповнених безалкогольними напоями, пивом або мінеральною водою і закупорених корками за ГОСТ 10.167-88, а також в пляшках з ПЕТФ, заповнених тими ж напоями, закупорених пластмасовими гвинтовими ковпачками.

За результатами виміряного тиску визначають масову частку вуглекислого газу за методиками, зазначеним у ГОСТ Р 5153-98 і ГОСТ 51154-98.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 4470,00 грн.

Прилад вакуумної фільтрації ПВФ-35ПП на мембранних фільтрах з нітрату целюлози призначений для вакуумної фільтрації проб питної води при контролі якості по мікробіологічних показниках. Прилад може бути використаний для тонкої фільтрації води, а також мікробіологічних, фізико-хімічних лабораторних і науково-дослідницьких робіт.

Прилад складається з фільтротримача, фільтрувальної колби і вакуумного насоса. Фільтротримач виготовлений з нержавіючої харчової сталі марки 304 і складається з лійки об'ємом 333 мл, основи і столика для фільтра. Вихід фільтротримача з'єднаний з колбою силіконовим шлангом. Вакуумний насос мембранного типу створює максимальний вакуум 0,08 МПа і має можливість регулювати величину цього вакууму. Комплектується штативом для кріплення фільтротримача.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 10980,00 грн.

© 2019 ПРОСТО ПРИЛАД. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.