Реактиви. Лабораторне обладнання   Хімічний посуд. Лабораторні меблі

Arrow up
Arrow down

Вологомір Чижової ПЧ ВР-10 (повірка (калібрування) терморегулятора)

Вологомір Чижової ПЧ ВР-10 виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД призначений для визначення вологості взірців харчової сировини, напівфабрикатів і готової продукції відповідно до ГОСТ 21094 та ГОСТ 3623. Прилад застосовується для визначення вологості у лабораторіях підприємств харчової промисловості (хлібопекарних, кондитерських). Висушує харчову сировину при заданій температурі протягом заданого часу. По результату зважування сировини до і після висушування виконується розрахунок її вологості.

Виріб складається з блоку висушування зразків і електронного блоку управління і контролю. Блок висушування складається з верхньої та нижньої нагрівальних плит, з'єднаних між собою петлею. Верхній блок за допомогою ручки можна відкрити при закладці пакета із зразками. Кожен нагрівальний блок являє собою алюмінієву плиту із закріпленим у ній електронагрівальним елементом. Нагрівальні блоки закриті кришками.

Електронний блок управління складається з вузла регулювання та контролю температури і вузла задання часу витримки. Він служить для установки і автоматичної підтримки необхідної температури, а також для візуального контролю температури блоку висушування зразків. Цифровий індикатор дозволяє контролювати поточне значення температури блоку висушування.

Ціна з ПДВ станом на 22.08.2019 9330,00 грн.

© 2019 ПРОСТО ПРИЛАД. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.