Реактиви. Лабораторне обладнання   Хімічний посуд. Лабораторні меблі

Arrow up
Arrow down

Вологомір Чижової ПЧ ВР-10 (повірка (калібрування) терморегулятора)

Вологомір Чижової ПЧ ВР-10 виробництва торгової марки ПРОСТО ПРИЛАД призначений для визначення вологості взірців харчової сировини, напівфабрикатів і готової продукції відповідно до ГОСТ 21094 та ГОСТ 3623. Прилад застосовується для визначення вологості у лабораторіях підприємств харчової промисловості (хлібопекарних, кондитерських). Висушує харчову сировину при заданій температурі протягом заданого часу. По результату зважування сировини до і після висушування виконується розрахунок її вологості.

Виріб складається з блоку висушування зразків і електронного блоку управління і контролю. Блок висушування складається з верхньої та нижньої нагрівальних плит, з'єднаних між собою петлею. Верхній блок за допомогою ручки можна відкрити при закладці пакета із зразками. Кожен нагрівальний блок являє собою алюмінієву плиту із закріпленим у ній електронагрівальним елементом. Нагрівальні блоки закриті кришками.

Електронний блок управління складається з вузла регулювання та контролю температури і вузла задання часу витримки. Він служить для установки і автоматичної підтримки необхідної температури, а також для візуального контролю температури блоку висушування зразків. Цифровий індикатор дозволяє контролювати поточне значення температури блоку висушування.

Ціна з ПДВ станом на 24.07.2019 9330,00 грн.

Технічні характеристики

  • діапазон робочої температури - від 50 до 200 °C;
  • відхилення температури плит блоку висушування взірців від заданої робочої температури не більше - ±3 °С;
  • час нагріву блоку до встановленої температури, не більше - 20 хв;
  • напруга живлення - 220 В;
  • споживана потужність, не більше - 900 Вт;
  • маса, не більше - 6 кг;
  • габаритні розміри: блоку висушування взірців - 180х110х230 мм; блоку управління - 90х80х130 мм.

Відео